Niečo o nás

Stavebná činnosť našej spoločnosti začala v roku 2012, pričom spočívala najmä v zatepľovaní fasád. V rámci tohto odvetvia preto disponujeme nezanedbateľnými skúsenosťami a vieme klientovi ponúknuť nadštandardné služby. Na základe dopytu zo strany zákazníkov sme postupom času rozšírili portfólio našich služieb a v súčasnosti dokážeme poskytnúť kompletný servis nielen v oblasti zatepľovania, či údržby fasád, ale i vo výstavbe a rekonštrukcii domov a bytov.

Vďaka kvalifikovaným pracovníkom s dlhoročnou praxou v obore, sa môžeme pýšiť spokojnými zákazníkmi doma i v zahraničí, najmä na nemeckom a rakúskom trhu. Naša spoločnosť garantuje kvalitu odvedených prác, dodržanie termínov, uplatňovanie inovatívnych postupov a technológií, dodávku kvalitných materiálov a cenovú dostupnosť. Sme presvedčení, že správny výber stavebnej firmy je kľúčom k úspešnej realizácii a naše referencie sú toho dôkazom.

5
Rokov
na trhu
63
Spokojných
klientov
850
Zateplených
m2 mesačne
Jorstav
Zatepľovanie
Spoločnosť Jorstav je odborníkom v oblasti zatepľovania už niekoľko rokov.

O nás

Stavebná činnosť našej spoločnosti začala v roku 2012, pričom spočívala najmä v zatepľovaní fasád. V rámci tohto odvetvia preto disponujeme nezanedbateľnými skúsenosťami a vieme klientovi ponúknuť nadštandardné služby.

Kontaktné informácie