Naše služby

rekonstrukcie objektov
furik
Rekonštrukcie objektov
Tak ako mnohé iné odvetvia, aj stavebníctvo podlieha trendom a inovatívnym riešeniam. Na trh prichádzajú nové materiály, technologické postupy a rozširujú sa možnosti využitia interiéru ako takého. Z malých izieb sa stáva open-space, kuchyne sa otvárajú do priestoru a kancelárie firiem sú čoraz sofistikovanejšie. Všetky tieto zmeny sledujeme a dokážeme uplatniť v praxi.
zateplovanie
pilka
Zatepľovanie domov a objektov
Zateplenie zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti, predlžuje jej životnosť, zlepšuje komfort a ekológiu bývania, znižuje prevádzkové náklady a pôsobí estetickejšie. Kvalitným zateplením je možné ušetriť až 40% bežných nákladov na údržbu domu.
Spoločnosť Jorstav je odborníkom v oblasti zatepľovania už niekoľko rokov. Zatepľujeme rodinné i bytové domy a tiež polyfunkčné objekty. Svoju prácu realizujeme nielen doma, ale i v zahraničí a máme široké zázemie spokojných zákazníkov.
osetrovanie fasad
stetka
Ošetrovanie fasád voči plesniam
Nepríjemné plesne a riasy sa pri vhodných fyzikálnych podmienkach dokážu objaviť aj na relatívne nových fasádach. Prítomnosťou a pôsobením týchto mikroorganizmov dochádza k rýchlej degradácii povrchu a tiež k nepriaznivému vplyvu na zdravie obyvateľov, ktorí v tomto prostredí bývajú.
Fasády ošetrujeme špeciálnym roztokom, ktorý následne očistíme tlakovým čističom a natrieme finálnou farbou.
rekonstrukcie bytov
vzorkovnik
Kompletné rekonštrukcie bytov
Väčšina našich štandardných bytov bola stavaná pod vplyvom socialistickej architektúry. Vzhľadom na použité materiály a čas, ktorý od ich postavenia ubehol, je rekonštrukcia takýchto bytov čoraz naliehavejšia a žiadanejšia.
Ponúkame rekonštrukcie bytov od počiatočného návrhu cez spracovanie cenovej ponuky a výber materiálov až po komplexné prevedenie s dôrazom na kvalitu a presnosť.
vystavba domov
mur
Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov
Uponáhľaná doba a moderný spôsob života nedovoľuje stavebníkovi venovať sa individuálnej výstavbe svojho rodinného domu. Čoraz častejšie sa tak zákazník obracia na stavebnú spoločnosť, ktorá tento proces zabezpečí a splní sny o kvalitnom bývaní v čo najkratšom čase.
Jorstav prostredníctvom komplexných stavebných činností a služieb naplní vaše predstavy o bývaní.
poradenstvo
pravitko
Poradenstvo a konzultácie
Kompletné služby spojené s prípravou a realizáciou stavieb patria do základného portfólia našej spoločnosti. Klientom zabezpečíme potrebné odborné konzultácie pred i počas doby výstavby.

O nás

Stavebná činnosť našej spoločnosti začala v roku 2012, pričom spočívala najmä v zatepľovaní fasád. V rámci tohto odvetvia preto disponujeme nezanedbateľnými skúsenosťami a vieme klientovi ponúknuť nadštandardné služby.

Kontaktné informácie